O firmě

NÁŠ PŘÍBĚH

alt

Naše výrobky a služby vás přesvědčí

Na počátku jsme měli vyřešit několik menších zakázek. Ty se nám opravdu vyvedly a z toho čerpáme dodnes. Kvalita a dobře odvedená činnost má vždy své příznivce a proto jsme se rozhodli pomalu rozšiřovat portfoliio našich služeb. V těchto dnech, měsících realizujem od malých truhlářských úprav, přes složitější vestavby na míru až po rekonstrukce, či výrobu prodejních jednotek, restaurací a barů. V neposlední řadě se věnujeme také repasu a oživení starého nábytku či klasickýh výloh z dob minulých.

  • Truhlářské práce
  • Vestavby a skříně na míru
  • Designový nábytek na přání
  • Používáme pouze oveřené materiály
  • Naše stroje jsou stejně přesné jako my
  • Kvalita je jediný možný výsledek

box-imageKvalitní řemeslnické zpracování a lidký přistup je vizitkou našich výrobků. Připravíme vám kompletní návrh řešení na míru, vyslechneme si vaše přání a budeme se snažit s nimi nakládat jak při samotné realizaci, tak v připadě další vzájemné spolupráce.

alt

Transparentnost

U nás nebudete za domluvenou realizaci platit více, než jsme určili v cenové nabídce. V případě vzniklých víceprací budeme s vámi vše nejprve konzultovat.

24/7 Servisní činnost

Vyskytla-li se porucha, či chyba u našeho výrobku a vyžaduje bezodkladné řešení problému, kontaktujte nás abychom se domluvili na dalším postupu.

Odborně školený personál

Naši zaměstnanci a pracovníci jsou vždy řádně proškoleni a dobře se orientují v problematice díla a technických požadavcích.

Dostupné ceny

Vyrábíme a tvoříme vše na míru. Přesto jsme schopni vám poskytnout ideální cenovou nabídku, která vám umožní se správně rozhodnout.

NÁŠ TÝM

Tomáš Jurka

Tomáš Jurka

Konzultace, realizace

Andrea Jurková

Andrea Jurková

Poradenství interiéry

Jaroslav Truhlář

Jaroslav Truhlář

Truhlářské práce, montáž

Rozšiř náš tým

Rozšiř náš tým

Truhlář / montáž